ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12101340
nr 1210 1340
Nygotisk, 103x57
Kondition: slitage, skador, delar saknas
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 18:26:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Nygotiken
Vid ca 1820-40-talet. Inspirationen kom från England.